Ana Sayfa / GÜZELLİK / Cilt Bakım Ürünlerine Tonla Para Vermeyin!

Cilt Bakım Ürünlerine Tonla Para Vermeyin!

Kendi güzellik ürünlerimizi yapmaya devam ediyoruz. Paramız cebimizde, cildimiz zinde kalıyor. İşte akıllı kadınlar için güzellik malzemeleri .

Üzümden yüz temizleme jeli;
Bir avuç çekirdeksiz üzüm ezin. Üzümün suyunu çıkarmak için süzgeçte ezin, kabuklarından ayırın. 1 yemek kaşığı badem unu ekleyin ve yüz temizleme jeliniz hazır.

Yüz maskesi;
Muz ve bal kullanarak kendi yüz maskenizi kendiniz yapın. Muzların “fazla olmuş, geçkin” olmamasına dikkat edin. 1 muzu ezin püre haline getirin ve 3 yemek kaşığı balla karıştırın. Karışımı haftada bir cildinize uygulayın. Paranız cebinizde, güzelliğiniz yerinde kalsın.

Cildi yumuşatan bir banyo zevki;
Yorgun bir günün ardından kendinizi şımartın ve banyoyu doldurun. Cildinizi yumuşatacak bir banyo için pahalı ürünlere avuç dolusu para harcamayın. Banyo suyunuza ¼ bardak bal ve bir bardak süt katın.

Sıkılaştırıcı yüz maskesi;
Elma ve armutun sıkılaştırıcı etkisi bulunmaktadır. Bu meyveleri ezin, balla karıştırın ve haftada birkaç kez cildinize uygulayın.

Yüzünüzü güneşin ve rüzgarın kötü etkilerinden koruyun;
Tam yağlı yoğurt kullanın. Evet evet bu kadar basit. Tam yağlı yoğurdu cildinize sürün ve temizlemeden 15 dakika bekletin. Düzenli kullanımla cildinizin ne kadar iyileştiğine inanamayacaksınız.

 

 

(Visited 169 time, 1 visit today)

Bir makale daha?

Kusursuz Gelin Saçı için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir gelin için düğün günü her şeyin eksiksiz ve göz alıcı olması çok önemlidir. Buna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir gecede Milyoner olan Bitcoin Zenginlerinden biri olabilirsin! 
ÜCRETSİZ HESAP AÇ