Ana Sayfa / Alternatif Tıp / Diş Eti Çekilmesine Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun Kekik Kürü Tedavisi

Diş Eti Çekilmesine Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun Kekik Kürü Tedavisi

Diş eti çekilmesi bir diş eti hastalığıdır ve genellikle diş taşına bağlı olarak meydana gelir ve sonucunda diş eti aşağıya veya yukarıya doğru çekilir. Diş eti kanaması olarak da sonuçlanan bu hastalık oldukça önemlidir.

Diş eti çekilmesi tedavisinde birçok yöntem kullanılmaktadır ancak biz size Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun mucizevi kekik kürü tedavisini anlatacağız.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu diş eti çekilmesini sağlıksız beslenmeye ve yeteri kadar sebze – meyve takviyesi alınmaması ile açıklıyor. Ancak bu rahatsızlığa yakalananlar için ise mucizevi bir iksirden bahsediyor, kekik kürü!

Kekik kürü’nün hazırlanışı:
• Bir su bardağının 1/3’ü kadar suyun içine 3 çay kaşığı kekik (özellikle bulabilirseniz dağ kekiği) atıp 5-6 dakika kaynatın.
• Kaynattıktan sonra ılımaya bırakın
• Bu kadar, kürünüz hazır!

Kekik kürü’nün kullanımı:
Her zamanki gibi dişlerinizi diş macunu ile fırçaladıktan sonra ağzınıza bir parça hazırlamış olduğunuz kekik kürü nü alın ve diş fırçası yardımı ile 4-5 defa fırçalayın. 2 ay süre ile günde 3 defa bu uygulamayı yapmanız Prof.Dr.Saraçoğlu tarafından önemle vurgulanmaktadır. Son olarak başka bir önemli kısım ise hazırladığınız kekik kürünü günlük olarak kullanmanızdır. Hergün yeni bir kekik kürü hazırlamaya önem vermelisiniz.

Aşağıda yer alan videoda Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu diş eti çekilmesi nde kekik kürünün önemini vurgulamaktadır. İzlemek için lütfen videonun üzerine tıklayınız.

 

Toptan ucuz çanta nereden alınır

 

(Visited 29.526 time, 13 visit today)

Bir makale daha?

D Vitamini Eksikliği, Belirtileri ve Nasıl Giderilir? D Vitamini Kaynakları

Dünya nüfusun çoğunluğunun – Amerika Birleşik Devletleri’nde yetişkinlerin yüzde 90’ına kadar D vitamini eksikliği sorununa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.