Hormonel Dengesizliğe Karşı Aslan Pençesi Kürü

aslan-pencesiAslan Pençesi Kürü

Trioid rahatsızlıklarının giderilmesinde kullanılan ve Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu ile gündeme gelen aslan pençesi kürünün faydaları anlatmakla bitmiyor.

TSH, LH ve kadınlık hormonların dengelenmesinde mucizevi bir alternatif tedavi yönetmi olan aslan pençesi kürü, prolaktin hormonu (beyinin orta bölgesinde yer alan hipofiz bezinden salgılanan peptid yapısında bir hormondur) yüksek çıkan hastalara da önerilmektedir.

Trioid rahatsızlığıdan dolayı bir türlü kilo veremiyorsanız eğer aslan pençesi kürü sizinde yardımınıza yetişmektedir. Tam bir hormon düzenleyicisi olan aslan pençesi, düzenli kullanımda kilo vermenize yardımcı olmaktadır.

Kurutulmuş aslan pençesi kürü tarifi

Kaynamakta olan bir su bardağı klorsuz suya (yani içme suyu) 1 tatlı kaşığı kurutulmuş aslan pençesi atın ve kısık ateşte ağzı kapalı olarak 7-8 dakika demleyin, daha sonra soğumaya bırakın ve süzün. 45 gün boyunca 1 gün arayla akşam yemeklerinden 2 saat sonra 1 su bardağı için.

Not: Raf ömrü 1 yılı geçmemeli, kapalı poşet içinde ise 2-3 yıl rahatlıkla saklanabilir.

Kilo vermek isteyen herkes tüketebilir!

Su içseniz bile yarıyor mu veya çok az yemek yemenize rağmen tartınız hep aynı mı gösteriyor? Kesinlikle aslan pençesi kürüne başvurun. Hemen hemen tük aktarlarda kolaylıkla bulabileceğiniz aslan pençesi tam bir şifa kaynağı.

Yaz aylarının yaklaştığı bugünlerde tüm bayanların en büyük planı hiç kuşkusuz yaza kilo vererek girmektir. Diyet listeniz şimdiden hazırsa araya aslan pençesi kürünü sıkıştırmanız kesinlikle kısa zamanda kilo verip forma girmenizi sağlayacaktır.

Hamile kalamayan obez bayanlar

Son olarak önemle belirtmek isteriz ki aşı kilodan dolayı hamile kalamayan obez bayanlar için aslan pençesi kürü biçilmiş kaftan.

Yağ dokusu aynı zamanda östrojen hormonu üretmektedir ve bunun sonucu olarak obez bayanlar adetten kesilmektedir. Kilo verilince adet dönemi tekrar düzene girmektedir. Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu, özellikle hormonel bozukluktan dolayı hamilelik sıkıntısı yaşayan obez bayanlara, aslan pençesi kürünü şiddetle tavsiye etmektedir.

Sağlıkla kalın!

(Visited 2.274 time, 1 visit today)

Bir makale daha?

Su Toplaması Nasıl Tedavi Edilir?

Ayakta su toplaması sık görülen ve rahatsız edici durumlardan bir tanesidir. Yeni alınan ayakkabıya ayağın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.