Ana Sayfa / Sağlık / Kinesis

Kinesis

Kinesis; denge, esneklik ve güç üçlemesinden oluşan yenillikçi ve benzersiz hareketler sistemdir.

Kinesis duvarı; doğal ve kısıtlamalarla karşılaşmadan hareket etmenize izin veren ağırlık bloklarından ve dört panelden oluşan bir düzenektir. Herhangi bir yöne ve herhangi bir pozisyondan hareketi sağlamak için tasarlanan kinesis, güç, esneklik ve denge geliştirmek için sınırsız egzersiz ve hareket sağlar.

Spor alt yapısı ve kondisyon durumu ne olursa olsun tüm kullanıcılar kinesisden yararlanabilir. Kinesis, geleneksel body building metodlarından daha fazla kas grubunu çalıştırır ve % 30 daha fazla kalori yakmanızı sağlıklı bir şekilde sağlar.

Kinesis; günlük aktiviteleri simüle hareketlerle dengelemek ve geliştirmek için yardımcı olur. Rehabilitasyon hastalarına, engellilere, zihin ve beden arasındaki bağlantıyı güçlendirmek isteyen herkese yararlı bir araçtır. Sporcular performanslarını maksimize etmek için kinesis programını kullanırlar.

Kinesis, kas kuvveti ve dayanıklılığı güçlendirir, aynı zamanda, denge, istikrar ve esnekliği artırmaya yardımcı olur. Kinesis fonksiyonel egzersize ulaşmanın zarif ve sağlıklı bir yoludur.

Yeni egzersiz yapmaya başlamış, ya da spora uzun bir aradan sonra geri dönmüşseniz, kinesis, aynı anda denge, güç, ve esnekliğinizi geliştirmeniz ya da geri kazanmanız için ideal bir etkinliktir.

   
   
(Visited 314 time, 1 visit today)

Bir makale daha?

Sağlıklı Yaşam için Doğal ve Doğru Nefes

Günümüz koşullarında beslenme ve diğer günlük rutinler gitgide farklılaşıyor. Daha hızlı yaşamaya bu nedenle hazır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.