Migren Hastalarına Biberiye Kürü

biberiye-saraçoğluMigren bütün hayatınızı ele mi geçirdi? Artık yaşamınız katlanamayacağınız bir hala mi geldi? Korkmayın size bu durumu nasıl hafifletebileceğinizi anlatacağız.

Yapılan birçok araştırma göstermiştir ki migrenin en büyük sebeplerinden biri strestir. Günlük hayatta artık herkesin malesef kanıksadığı stres sonucu oluşacak migren den kurtulmak mümkün olmasa da hafifletmek mümkün.

Profesör doktor İbrahim Saraçoğlu katıldığı bir canlı yayında migreni nasıl hafifletebileceğimizi bizlere anlatıyor. Saraçoğlu migren i hafifletmenin en etkili yolunun biberiye küründen geçtiğini belirtmektedir. Migren hastaları biberiye suyunu günde 3 defa (öğleden evvel, öğleden sonra ve yatmadan önce) tüketerek bu dertten bir nebze de olsun kurtulabiliyor. Suda 9 dakika kaynatılarak biberiyeden faydalanmak mümkün.

İlk gözlemleriniz: migren arasındaki zaman dilimi azalacak ve ayrıca migrenin şiddeti de azalmaya başlayacak…Bir ay sonra %50 – %60 arası olumlu sonuç alınacak ve İbrahim Saraçoğlu’na gore daha erken sonuç alanlar da mevcut. Saraçoğlu son olarak tekrar 9 dakika biberiyeyi kaynatmamız gerektiğinin altını çizmekte…

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun ağzından migren i hafifletmeyi dinliyoruz…

 

(Visited 682 time, 1 visit today)

Bir makale daha?

Su Toplaması Nasıl Tedavi Edilir?

Ayakta su toplaması sık görülen ve rahatsız edici durumlardan bir tanesidir. Yeni alınan ayakkabıya ayağın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.