Selülitlerinize At Kılı Fırçası

at-kili-fircasi-selülitHer gün spa merkezlerine gitmeniz çok da mümkün değildir sanırım. Ama vücudunuzu hergün fırçalayabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız fırçalamak! Bugünkü yazımızda son günlerin popüler tedavi yöntemi olan vücudu at kılı fırçası ile fırçalama yöntemiyle selülitlerinizden nasıl kurtulabileceğinizi anlatacağız.

Vücut fırçalama yöntemi çok basit olmasının yanı sıra çok da faydalı bir yöntemdir. Kan akışını düzenlemeye yarayan bu yöntem derinizin dökülmesine sebep olup yeni hücre oluşumuna yardımcı olacaktır.

Yapılan birçok araştırma göstermiştir ki vücudunuz fırçalanması oksijenin ve yararlı besinlerin derinizin üst katmanına geçmesini sağlamaktadır ve ayrıca kan akışını da düzene sokacaktır. Selülitin bir dolaşım bozukluğundan olduğu düşünüldüğünde fırçalama yöntemi bu sorunla baş etmenizde çok yararlı olacaktır.

Selülitlerinize At Kılı Fırçası – Dikkat edilecekler:

Peki bu uygulamayı yaparken nelere dikkat etmeniz gerekecektir,

1. At kılından yapılmış bir fırça tercih etmeniz çok önemlidir.
2. Uygulamayı yukarıdan aşağıya doğru uygulamalısınız.
3. Vücudunuz kuru olmalıdır.
4. Sabah kalkar kalmaz yapmanız çok önemlidir.
5. Basenlere, göbek ve kalça bölgesine uygulayabilirsiniz.
6. Yavaş yavaş her sabah 15 dakika yapmanızı öneririz.

Hemen hemen her yazımızda olduğu gibi yaşamış olduğunuz selülit problemine de en basit ve pratik çözümü araştırdık. Selülit tedavisine at kılından yapılmış fırça yöntemi hemen hemen tüm dünyada bir fenomen haline gelmiştir ve sizlere yarın sabah ilk iş olarak bu uygulamaya başlamanızı öneririz. Unutmayın ki yaz geliyor :))))

(Visited 1.114 time, 1 visit today)

Bir makale daha?

Takma Kirpik Kullanma Kuralları

Bakışları belirginleştirmek birçok kadın için önemlidir. Bu nedenle hacim verici rimellerden sonra takma kirpik veya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.