Ana Sayfa / GÜZELLİK / Tırnak Bakımı ve Çekici Tırnaklar

Tırnak Bakımı ve Çekici Tırnaklar

Kadınların elleri kesinlikle cinsel istek uyandıran bölgelerdendir. 10 tırnağınızın güzel bir manikürden geçmesi duruşunuzu kesinlikle seksi yapacaktır. İşte size birkaç öneri…

Uzatın; Kısa tırnaklar pratik olabilir ama uzun tırnaklar kesinlikle seksidir. Uzun tırnakları korumak için üretilmiş ürünleri kullanın ve multivitamin alın.
Günlük işler ile ilgilenirken tırnaklarınıza dikkat edin. Mümkünse tırnaklarınızı hep boyalı tutun. Boya tırnaklara gelecek zararı engelleyeceği gibi kırılmasını da mümkün olduğunca geciktirecektir.

Etkileyici renkler kullanın; Pastel ve soluk renkler her zaman popüler olmuştur ancak bu renkler seksi görünmenizi engellerler. Siyah, bordo ve koyu kırmızı tırnak renkleri arasında en şehvetli olanlardır. Ayrıca manikürle birleşmiş metalik renklerde sizi olduğunuzdan daha seksi gösterecektir. Manikür öncesi hazırlığınızı da çok iyi yapmalısınız. Kötü kesilmiş tırnaklar renklerin canlılığını alacağı gibi durumu faciyaya dönüştürebilir.

Tırnaklarınızı saklamayın; Tırnaklarınızı tahrikkar kullanmayı öğrenin. Yemek esnasında bardağınızı nazik ve tırnaklarınızın güzelliğini gösterecek şekilde tutun. Konuşurken ellerinizi daha çok kullanmaya çalışın ve tırnaklarınızın güzelliği geceye damgasını vursun. Unutmayın bakımlı olmak her erkeği pozitif yönde etkileyecektir.

İpucu…
Koyu renk boya kullanmadan önce mutlaka çok kaliteli bir cila kullanın. Bu tırnaklarınızı sararmasını önleyecektir.

(Visited 484 time, 1 visit today)

Bir makale daha?

Evde Kirpik Uzatma Yöntemleri

Pek çok kadının ortak isteği şüphesiz ki uzun ve gür kirpiklerdir. Ancak genetik yapı nedeniyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.